RU

Кабмін схвалив концепцію розвитку кримінально-виконавчої служби

26.11.2008, 14:38

Кабінет Міністрів України схвалив концепцію Державної програми реформування кримінально-виконавчої служби на період до 2017 року. Про це сьогодні заявив журналістам Міністр юстиції України Микола Оніщук.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Оніщук уточнив, що схвалена концепція передбачає виконання ряду невідкладних завдань, зокрема демілітаризацію кримінально-виконавчої служби, суспільний контроль за діяльністю пенітенціарної системи. Крім того, планується змінити умови матеріального і санітарного обслуговування як працівників цієї системи, так і засуджених осіб.

Протягом 10 років планується виділити кошти на будівництва нових і ремонт старих тюрем, оскільки старі вже 100-120, а в деяких випадків і більше 180 років місця ув’язнення не відповідають європейським стандартам. Програма також передбачає винесення тюрем за межі великих міст. Зокрема з цього питання вже отримано згоду мерів Києва і Одеси.

Концепція передбачає створення спеціалізованих навчальних закладів, які будуть знаходитися не в системі Міністерства внутрішніх справ, як зараз, а в системі Міністерства юстиції. Крім того, під час реалізації програми буде вжито заходів щодо підвищення престижності професії працівників пенітенціарної системи, - пообіцяв М.Оніщук.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини