RU

Кабмін ще раз звільнив Монтрезора

16.10.2009, 11:18

Кабінет Міністрів України повторно звільнив Ігоря Монтрезора з посади заступника Міністра оборони. Відповідне розпорядження N1215-р Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко підписала 14 жовтня 2009 року.

Зокрема, у розпорядженні сказано, що І.Монтрезор звільнений з посади заступника Міністра оборони України в зв'язку з "несумлінним виконанням своїх обов'язків - порушенням Присяги державного службовця (п.6 частини першої ст. 30 Закону України "Про державну службу").

Також уряд своїм розпорядженням N1209-р від 14 жовтня скасував своє ж розпорядження від 10 червня, яким І.Монтрезор вже був звільнений в зв'язку з тим, що воно не було реалізоване.

Раніше Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним розпорядження Кабміну про звільнення І.Монтрезора з посади заступника міністра оборони. При цьому 13 жовтня Президент України Віктор Ющенко видав Указ, яким визнав таким, що втратив силу Указ від 15 червня, який припиняв дію розпорядження Кабміну про звільнення І.Монтрезора з посади заступника міністра оборони.

І.Монтрезор займав посаду заступника Міністра оборони з 23 січня 2008 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини