RU

Кабмін не реагуватиме на обвинувачення з боку Секретаріату про "змову" Тимошенко та Росії

15.08.2008, 15:14

В уряді не реагуватимуть на обвинувачення Секретаріату Президента в наявності таємних домовленостей Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з керівництвом Російської Федерації. На подібні заяви мав би відреагувати сам Президент. У цьому впевнений Віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря, про що він повідомив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, заяву "одного з десяти керівників допоміжного органу", яким є Секретаріат Президента, Г. Немиря назвав ганебною. Він також звернув увагу на те, що у десяти заступників Секретаріату Президента, напевно, досить часу для того, щоб займатися тим, чим Секретаріат як допоміжний орган займатися не повинен.

Віце-прем'єр нагадав, що у керівника Апарату Білого Дому всього два заступники. "Сама по собі ця заява є ганебною, вона межує з викликом, але оскільки ми розуміємо, що цю заяву було зроблено некомпетентними людьми, органом, який не уповноважений робити такі заяви, ми, безумовно, не будемо реагувати. Уряду є чим займатися. Єдине, ми сподіваємося, що Президент України мав би відреагувати на подібні заяви - не перші і не останні - технічних працівників свого допоміжного органу. Відсутність реакції змушує думати, що такі заяви або підтримуються, або заохочуються", - сказав Г. Немиря. За його словами, в уряді не думають, що це так, і сподіваються на відповідну реакцію з боку Президента "у разі, якщо хвиля подібних заяв триватиме, тим більше в ситуації, коли всі один одного закликають до єдності, до згуртованості і до скоординованих дій", - сказав він.

Нагадаємо, заступник глави Секретаріату Президента Андрій Кислинський зазначав, що внаслідок дослідження, проведеного Секретаріатом, було виділено 11 пунктів, які вказують на існування певних домовленостей лідера БЮТ із Росією з приводу підтримки її на президентських виборах.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Досьє на Григорія Немирю >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини