RU

Кабмін ініціює створення компаній-постачальників газу в регіонах

15.01.2009, 16:02

Кабмін ініціює створення обласних компаній-постачальників на базі державних локальних газопроводів. Про це Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила сьогодні під час наради з керівниками центральних і місцевих органів виконавчої влади.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату Кабміну, Ю.Тимошенко уточнила: "Уряд ухвалив концептуальне рішення, що на базі державних локальних газопроводів ми будемо створювати обласні компанії, які гарантують доставку газу до споживачів". За її словами, створюватися такі компанії будуть виключно відповідно до законів і Конституції.

При цьому Ю.Тимошенко звернула увагу на те, що власниками локальних газопровідних мереж є не приватні облгази, райгази чи міськгази, а виключно держава. "Газові локальні мережі ніхто нікому не продавав", - нагадала вона.

При цьому Прем'єр-міністр уточнила, що на сьогодні 75% облгазів належать компаніям співвласника "Росукренерго" Дмитра Фірташа, що є порушенням антимонопольного законодавства і суперечить здоровому глузду.

"Досить сьогодні одній приватній компанії крутити країною при постачанні газу в райони, міста і регіони. Це має бути державною функцією, і держава повинна у повному обсязі нести відповідальність за це", - відзначила глава українського уряду.

Online-конференція інтернет-аудиторії і експертного співтовариства "Газове протистояння" на порталі ЛІГA.net >>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини