RU

Ківалов став членом Венеціанської комісії замість Ставнійчук

05.02.2013, 00:06
Ківалов став членом Венеціанської комісії замість Ставнійчук - Фото
Сергій Ківалов

Президент України Віктор Янукович здійснив зміни в українському представництві в європейській комісії "За демократію через право" (Венеціанська комісія) у зв'язку із закінченням чотирирічного терміну повноважень її членів.

Як повідомляє прес-служба голови держави, він високо оцінив роботу Марини Ставнійчук і Сергія Ківалова у Венеціанській комісії і висловив їм вдячність за ефективну роботу.

Народного депутата від Партії регіонів Ківалова, який раніше обіймав посаду заступника члена Венеціанської комісії, Янукович призначив членом цієї комісії, іншого депутата-регіонала - Володимира Пилипенка - президент зробив заступником члена Венеціанської комісії.

Марина Ставнійчук тепер обіймає посаду радника президента України - керівника головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації президента; у зв'язку з реорганізацією Адміністрації президента планується розширення кола її повноважень, наголошується в повідомленні прес-служби. Зокрема, до сфери її відповідальності планується віднести роботу новоствореного управління по взаємодії з міжнародними організаціями та структурами Ради Європи. До компетенції Ставнійчук входить робота Конституційної асамблеї та Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини