Кілька людей перетворюють Україну в банкомат - Мінгареллі

30.03.2017, 13:31
Кілька людей перетворюють Україну в банкомат - Мінгареллі - Фото
Хюг Мінгареллі
Глава представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що кілька людей "перетворюють Україну в банкомат". Про це він сказав під час спілкування зі студентами Львівського національного університету ім. Франка, повідомляє в Twitter  посольство ЄС.

Мінгареллі підкреслив, що Україна має значні природні та людські ресурси, що дає всі можливості швидко стати сучасним відкритим суспільством, заснованим на ефективній соціальній ринковій економіці. Про це повідомляє львівський портал Твоє місто.

"Але у вас є кілька перешкод: перш за все, складний сусід на сході. Як наслідок - у вас війна, яка має величезний негативний вплив на суспільство і економіку. Тому першочергова мета ЄС - допомогти вам захищати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність вашої країни" , - зазначив посол.

Незважаючи на те, що різні держави Євросоюзу мають різні позиції щодо співпраці з Кремлем, посол назвав пріоритетом консолідацію для продовження санкцій проти Росії.

Мінгареллі також зазначив і внутрішні негаразди: "Кілька людей перетворюють вашу фантастичну країну в банкомат. У великій мірі це завдяки корупції. Тому ми присвячуємо багато нашого часу, енергії і ресурсів, ділячись нашим досвідом подолання корупції з вашою владою".

Раніше Хюг Мінгарелл заявив в своєму виступі на форумі "Пріоритети року реформ" про те, що в Донбасі здійснюється агресія з боку Росії, а не громадянська війна.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина