Кількість жертв терактів в 2014 досягла максимуму: інфографіка

17.11.2015, 12:09
Кількість жертв терактів в 2014 досягла максимуму: інфографіка - Фото
Фото: EPA

По всьому світу в результаті дій терористів в 2014 році загинули більше 32 тисяч чоловік - це найвища цифра за всю історію

У 2014 році загальна кількість смертей в результаті дій терористів склала понад 32 тисяч чоловік по всьому світу. Ця цифра - найвища за всю історію, йдеться в щорічній доповіді лондонського Інституту економіки та миру.

Торік від рук терористів загинули 32685 осіб - на 80% більше, ніж в 2013 році, коли кількість жертв склала 18 111 чоловік. Найбільше смертей в результаті терактів (близько 78%) було зафіксовано в п'яти країнах: Іраку, Нігерії, Афганістані, Пакистані та Сирії.

Далі в списку розташувалися Індія, Ємен, Сомалі, Лівія і Таїланд. Україна розташувалася на 12-му місці, Росія - на 23-му. До групи країн, що не постраждали від терористів в 2014 році, потрапили понад 50 країн, у тому числі Данія, Словенія, Естонія, Замбія, Молдавія, Катар і Кувейт.

Натисніть для збільшення

Кількість терактів
Кількість жертв терактів в 2014 досягла максимуму: інфографіка

Теракти за кількістю смертей

Кількість жертв терактів в 2014 досягла максимуму: інфографіка

Хоча вогнища тероризму сконцентровані переважно в декількох країнах, кількість держав, в яких відбуваються теракти, також зростає, констатують експерти. У 2014 році атакам бойовиків піддалися 93 країни - найбільша кількість за всю історію. Роком раніше теракти сталися в 88 країнах.

Читайте також: Ісламська держава: територія війни

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов