RU

Кількість військ Росії в Україні скоротилося - НАТО

11.09.2014, 15:59
Кількість військ Росії в Україні скоротилося - НАТО - Фото
Джеймс Аппатурай
За оцінками НАТО, на території України у визначений момент часу перебували значні сили російської регулярної армії - більше 3 тис. Солдатів і офіцерів, однак зараз ця кількість скоротилася. Про це заявив заступник помічника генерального секретаря з політичних питань і політики безпеки НАТО Джеймс Аппатурай, виступаючи сьогодні на засіданні підкомітету з питань безпеки та оборони Європарламенту.

Також, за його словами, НАТО вважають, що представники західних країн недооцінювали Росію, коли її представники робили заяви щодо можливих сценаріїв розвитку подій в Україні.

Представник Альянсу, зокрема, зазначив, що коли навчався на дипломата, йому завжди розповідали, що не варто вірити тому, що говорять російські дипломати, оскільки вони завжди говорять загадками. При цьому Аппатурай сказав, що практика показала зворотне. "Вони говорять те, що роблять, і роблять, що говорять", - сказав він. "Найбільша проблема: ми просто не хочемо вірити в те, що вони зроблять те, про що говорять", - додав він.

Представник НАТО також відзначив, що спроби ввести Росію в систему міжнародних відносин в останні кілька років, не увінчалися успіхом. У цьому зв'язку він нагадав створення ради НАТО-Росія, розширення "великої сімки" з наступним виключенням Росії з цього клубу внаслідок подій в Україні, приєднання Росії до Світової організації торгівлі, повідомляє ЄС-плюс.

Говорячи в цілому про ситуацію у сфері безпеки в Європі, Аппатурай зазначив, як позитивний той факт, що країни Балтії на сьогодні є членами Альянсу, підкресливши, що інакше, ситуація в сфері безпеки в Європі була б набагато складнішою.

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу спікер інфоцентру РНБО Андрій Лисенко повідомив, що українські військові зафіксували вихід з території України більш 10 автомобілів з особовим складом Збройних сил РФ і двох паливозаправників. Військовий експерт Дмитро Тимчук стверджує, що росіяни виводять війська, але залишають інструкторів.

В останній декаді серпня, за даними українських силових відомств, чисельність російських військ, яка вторглися в Донбас, становила від 4 до 8 батальйонів, не рахуючи найманців і сил вогневої підтримки на кордоні.

Читайте також: Смертники. Які втрати російської армії в Україні

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини