RU

Кількість переселенців із зони АТО сягнула 117 тисяч осіб - ООН

05.08.2014, 16:16
Кількість переселенців із зони АТО сягнула 117 тисяч осіб - ООН - Фото
Вінсент Коштель. Фото - magisproductions.org

За даними ООН, на сході України після початку російської агресії станом на 1 серпня близько 117 тисяч осіб залишили свої домівки та переїхали в інші регіони країни. Такі дані наводить Управління верховного комісара ООН у справах біженців.

Кількість людей, що перетнули російський кордон, склала 168 тисяч осіб, повідомив глава європейського бюро УВКБ ООН Вінсент Коштель. Зазначимо, що двома тижнями раніше ця цифра становила близько 130 тисяч чоловік, а кількість внутрішніх переселенців станом на 25 липня становила близько 100 тисяч осіб.

За словами Коштеля, кількість вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей різко зросла з 2600 на початку червня до 102600 на початку серпня. Крім того, близько 15 200 чоловік переїхали з Криму на материкову Україну.

Представник ООН також закликав створити в Україні центральну систему реєстрації переміщених всередині країни осіб.

"Нинішня відсутність систематичної і єдиної системи ускладнює координацію і здійснення зусиль з надання допомоги. Це також важливо, як підготовка українських властей до зими. Більшість діючих притулків, що використовуються в Україні, не підходять для холодних зимових місяців", - сказав Коштель.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини