Кісельов про події на Близькому Сході: Україні це не загрожує

21.02.2011, 16:05
Кісельов про події на Близькому Сході: Україні це не загрожує - Фото
fde40d0e3c55cc520da50a570a234e26.jpg

Майдан 2004 року показав, що українці готові силою позбуватися влади, але зараз для цього передумов немає, переконаний народний депутат від Партії регіонів Василь Кісельов. За його словами, "обіцянки минулої влади довели країну до економічного глухого кута

Кісельов про події на Близькому Сході: Україні це не загрожує
Майдан 2004 року показав, що українці готові силою позбутися влади, але сьогодні в Україні немає для цього передумов. Про це у коментарі ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат із фракції Партії регіонів Василь Кісельов (на фото), відповідаючи на питання про те, чи можливо в Україні повторення подій, які відбуваються в Єгипті, Ємені, Бахрейні, Лівії, Тунісі, про можливості чого заявляють в опозиції.

"По-перше, передумов немає і бути не може. Так що ті, хто видає бажане за дійсне, нехай заспокояться. В Україні повторення того, що сьогодні відбувається в арабському світі, неможливо", - наголосив В.Кісельов.

Відповідаючи на питання, чи готові українці на рівні менталітету силою позбуватися влади, нардеп зазначив: "Те, що українці до цього готові, показав Майдан 2004 року. Але, знову-таки, наразі в Україні немає передумов для такого".

"Більшість громадян розуміє, що те, що робить влада, - це необхідність. Нескінченні обіцянки минулої влади довели країну до економічного глухого кута. Люди це розумом розуміють. А раз так, то нічого поганого чекати не треба - все буде у нас нормально. Важко - так, але цей важкий період просто треба пережити", - додав нардеп-регіонал.

Василь Кісельов: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II