RU

Кісельов про події на Близькому Сході: Україні це не загрожує

21.02.2011, 16:05
Кісельов про події на Близькому Сході: Україні це не загрожує - Фото
fde40d0e3c55cc520da50a570a234e26.jpg

Кісельов про події на Близькому Сході: Україні це не загрожує
Майдан 2004 року показав, що українці готові силою позбутися влади, але сьогодні в Україні немає для цього передумов. Про це у коментарі ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат із фракції Партії регіонів Василь Кісельов (на фото), відповідаючи на питання про те, чи можливо в Україні повторення подій, які відбуваються в Єгипті, Ємені, Бахрейні, Лівії, Тунісі, про можливості чого заявляють в опозиції.

"По-перше, передумов немає і бути не може. Так що ті, хто видає бажане за дійсне, нехай заспокояться. В Україні повторення того, що сьогодні відбувається в арабському світі, неможливо", - наголосив В.Кісельов.

Відповідаючи на питання, чи готові українці на рівні менталітету силою позбуватися влади, нардеп зазначив: "Те, що українці до цього готові, показав Майдан 2004 року. Але, знову-таки, наразі в Україні немає передумов для такого".

"Більшість громадян розуміє, що те, що робить влада, - це необхідність. Нескінченні обіцянки минулої влади довели країну до економічного глухого кута. Люди це розумом розуміють. А раз так, то нічого поганого чекати не треба - все буде у нас нормально. Важко - так, але цей важкий період просто треба пережити", - додав нардеп-регіонал.

Василь Кісельов: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини