RU

Кірєєв знову відмовив Тимошенко в закритті "газової" справи

25.07.2011, 14:27
Кірєєв знову відмовив Тимошенко в закритті
aae021856f87d1eb68fd93ed0370c70f.jpg

Кірєєв знову відмовив Тимошенко в закритті "газової" справи

Суддя Печерського суду Києва Родіон Кірєєв відмовив в задоволенні клопотання Юлії Тимошенко про закриття порушеної проти неї кримінальної справи відносно газових угод з Росією. З відповідним клопотанням до суду звернувся адвокат Тимошенко Микола Сірий, оскільки суддя не зміг пояснити Юлії Тимошенко суть події злочину, яка ставиться їй в провину.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, при цьому Кірєєв зазначив, що захисник, подаючи клопотання, затягував розгляд справи.

Сірий поцікавився, чи означає це, що будь-яке заявлене ним прохання буде розцінено як затягування справи.

Суддя відповів, що, подаючи останнє клопотання, адвокат дуже довго його зачитував і обгрунтовував. До того ж, воно подається втретє.

Представник прокуратури, висловлюючись з даного питання, зазначив, що клопотання задоволенню не підлягає, оскільки вже неодноразово заявлялося раніше, в тому числі і після оголошення обвинувального висновку, і нових обставин відтоді не виявлено.

У свою чергу, адвокат Сірий звернув увагу на те, що новою обставиною є той факт, що подія злочину досі не сформульована. Він також звернув увагу на те, що відповідне клопотання після виявлення цього факту в п'ятницю ввечері він подавав, і воно було відхилено. У той же час, Сірий наголосив, що на засіданні в п'ятницю він не мав в своєму розпорядженні достатньо часу для того, аби детально аргументувати свою позицію, і саме з такою докладною аргументацією він подає сьогоднішнє клопотання.

Нагадаємо, раніше сьогодні захист Юлії Тимошенко попросив суд закрити кримінальну справу. З його слів, якщо розгляд триватиме, то це буде злочином, і після даного попередження ні прокурор, ні судді згодом не зможуть послатися на помилку.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини