RU

Кірєєв відмовився поновити трансляцію з суду

26.08.2011, 10:59
Кірєєв відмовився поновити трансляцію з суду - Фото
b1539458887e3c43d46e18263f469aba.jpg

Кірєєв відмовився поновити трансляцію з суду

Печерський суд Києва не дозволив представникам ЗМІ фото- та відеофіксацію судового засідання у справі проти колишнього прем'єр-міністра, лідера партії Батьківщина Юлії Тимошенко.

"Суд, заслухавши думки учасників судового засідання, робить висновок про передчасність заявленого прохання, враховуючи стадію розгляду справи. Суд постановив в задоволенні клопотання відмовити", - оголосив суддя Родіон Кірєєв, слова якого наводить прес-служба БЮТ.

Захисник Тимошенко Юрій Сухов так мотивував клопотання: "Оскільки допит свідків вже завершився, я прошу суд розглянути питання про дозвіл фото- та відеофіксації".

Зі слів іншого захисника Тимошенко Олександра Плахотнюка, клопотання про виклик свідків навіть не з'являлося в судовому засіданні. "Зараз ми досліджуємо матеріали кримінальної справи. Тому ми не бачимо жодних перешкод для відновлення відео- та фотофіксації. Коли суд перейде до питання про виклик свідків, суд може це припинити", - сказав він.

У відповідь Кірєєв наголосив, що суд ще буде розглядати клопотання про виклик свідків, тому поновлення фото- та відеофіксації на даному етапі неможливе.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини