RU

Кірєєв в черговий раз не випустив Тимошенко з СІЗО

01.09.2011, 22:23
Кірєєв в черговий раз не випустив Тимошенко з СІЗО - Фото
c904d218008658ba26025619c2dd6437.jpg

Кірєєв в черговий раз не випустив Тимошенко з СІЗО

Суддя Печерського райсуда Києва Родіон Кірєєв в п'ятнадцятий раз відмовив в задоволенні клопотання про зміну запобіжного заходу для екс-прем'єра Юлій Тимошенко.

Раніше адвокат Микола Сірий, мотивуючи клопотання, відмітив, що на сьогоднішній день підстав для тримання Тимошенко під вартою немає. Він вказав, що це заподіює істотну шкоду іміджу України і навів приклад - останній візит Віктора Януковича в Польщу і його зустріч з президентом країни Броніславом Коморовським.

Крім цього, Сірий підкреслив, що арешт Тимошенко перешкоджає євроінтеграції України, а також ставить під загрозу підписання угоди про асоціацію з ЄС. "Не відміняючи ваше рішення про арешт, а практично це ви, пан суддя, ставите під загрозу підписання угоди про асоціацію", - підкреслив адвокат.

У свою чергу захисник Юрій Сухов підкреслив, що сьогодні до матеріалів справи були залучені докази, що свідчать про те, що в діях Тимошенко не було складу злочину.

Крім цього, адвокат Олександр Плахотнюк нагадав про відкритий лист Далай Лами і нобелівських лауреатів із закликом відпустити Тімошенко з-під варти.

Справа Тімошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини