RU

Кінах хоче перевірити систему "Рада"

14.07.2008, 12:53

Президент Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП), народний депутат від Партії регіонів Анатолій Кінах пропонує звернутися до Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка з вимогою перевірити систему для голосування "Рада" з метою дослідження можливих збоїв під час голосування за відставку уряду.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в УСПП, А. Кінах зауважив, що уряд повинен бути відправлений у відставку. "Я глибоко переконаний, що припинити руйнування сучасної економічної системи можливо лише за наявності професійної послідовної стратегії розвитку та волі для її виконання", - сказав політик.

Саме тому, за його словами, він висловлювався та голосував за відставку уряду, "дії якого й обумовили системну економічну кризу". "Вважаю за необхідне дослідити роботу системи "Рада", оскільки у деяких депутатів стався збій ", - наголосив парламентар.

Народний депутат також вказав на необхідність звернення до Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка з вимогою перевірити систему для голосування з метою усунення подібних непорозумінь.

Нагадаємо, два народних депутати від Партії регіонів – Анатолій Кінах та Олександр Пеклушенко - написали заяви на ім'я Голови Верховної Ради з проханням зарахувати їхні голоси за резолюцію про недовіру урядові. За словами спікера ВР Арсенія Яценюка, ці парламентарі завили про те, що під час прийнятті цієї резолюції внаслідок певних технічних причин не були зараховані їхні голоси.

Верховна Рада в останній пленарний день роботи в рамках другої сесії шостого скликання, 11 липня, не підтримала питання про недовіру урядові на чолі з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Досьє на Анатолія Кінаха >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини