RU

Жителів прикордонних з РФ районів дезінформують - МОУ

27.11.2018, 19:05
Жителів прикордонних з РФ районів дезінформують - МОУ - Фото
Джерело фото: mil.gov.ua

Жителям Путивльського району Сумської області, через який проходить українсько-російський кордон, від імені Міноборони розсилають фейкові смс-повідомлення з пропозицією прибути в найближчу військову частину. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Міністерство оборони України повідомляє, що не має ніякого відношення до розсилки подібних повідомлень, і ніколи Збройні сили України не вдавалися до подібних заходів інформування громадян", - сказано в повідомленні.

Разом з тим, відзначили в Міноборони, є чимало прикладів "розсилки спам-повідомлень російсько-окупаційними військами і незаконними збройними формуваннями, підтримуваними Росією на території Донецької та Луганської областей".

У відомстві зазначили, що даний інформаційний вплив на громадян України, які проживають на прикордонних з Росією територіях, є черговим проявом "гібридної" агресії РФ проти України.

"Міноборони України просить співгромадян довіряти тільки офіційній інформації і повідомляти компетентним органам з метою належного адекватного реагування на інформаційну агресію", - йдеться в повідомленні.

Як передає 0542.ua, сьогодні в.о. військового комісара Сум Євген Зінов'єв заявив, що в територіальні загони можуть бути залучені працівники комунальних підприємств міста, які проходили відповідне навчання. Тому він закликав керівників комунальних підприємств довести до відома підпорядкованих інформацію про те, що, в разі необхідності, вони можуть бути викликані до військового комісаріату, щоб вступити до лав підрозділу, який буде захищати Сумську область.

Вчора, 26 листопада, парламент схвалив введення воєнного стану в регіонах України, що межують з РФ і Придністров'ям. Воєнний стан вводиться на 30 діб - з 14:00 26 листопада до 14:00 26 грудня 2018 у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Одеській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій і Херсонській областях, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини