Ізраїль закрив дипломатичну місію в Україні - і в усьому світі

Ізраїль закрив дипломатичну місію в Україні - і в усьому світі - Фото
Фото: pixabay.com
30.10.2019, 11:09

Поки диппредставництва не надаватимуть консульські послуги через внутрішній конфлікт у країні

доповнено

Посольство Ізраїлю в Україні прийняло рішення призупинити роботу дипломатичного відомства в Києві через внутрішній конфлікт дипломатів з Міністерством фінансів країни. Про це йдеться в повідомленні місії Ізраїлю в Україні в Facebook.

"Через рішення міністерства фінансів Ізраїлю порушити домовленості (вони були узгоджені і підписані Генеральним директором Міністерства фінансів 21 липня 2019 року, - ред.) і застосувати однобічну процедуру, яка змінює протокол (який діяв протягом кількох десятиліть), ми змушені закрити дипломатичну місію", - наголошується в повідомленні.

Консульські послуги не надаватимуться, ніхто не матиме права в'їхати на територію посольства і консульства.

"На жаль, рішення Міністерства фінансів не залишає нам іншого вибору, як прийняти вищезгадані заходи, оскільки життєвим інтересам держави Ізраїль завдана шкода", - підкреслюється в повідомленні.

Ізраїль оголосив про закриття своїх посольств і представництв не тільки в Україні, але і в усьому світі. Причина - страйк, який оголосив робочий комітет МЗС і Міноборони Ізраїлю. Мінфін країни має намір скоротити витрати на дипломатів.

Читайте також: Передвиборний роман: Нетаньяху між Путіним і Зеленським

Популярне