RU

Ізраїль і Україна планують техноцентри для вчених і IT-шників

19.08.2019, 15:52
Ізраїль і Україна планують техноцентри для вчених і IT-шників - Фото
Беньямін Нетаньягу (фото - Андрій Гудзенко / LIGA.net)

В Ізраїлі та Україні планується відкрити центри високотехнологічного розвитку із залученням талановитих учених і IT-шників. Про це прем'єр-міністр Ізраїлю  Беньямін Нетаньягу розповів на брифінгу за підсумками переговорів з президентом Володимиром Зеленським.

"Ми будемо обмінюватися технологіями і залучати українців до нашої хай-тек індустрії. Ми також збільшимо інвестиції в цю сферу тут, в Україні. Ми розширюємо угоду про вільну торгівлю - і будемо відкривати високотехнологічні центри в наших столицях", - сказав він.

Нетаньяху зазначив, що зараз Ізраїль співпрацює з близько 50 000 українськими інженерами, математиками і вченими. Він сподівається, що відкриття високотехнологічних центрів дозволить краще реалізовувати можливості українських талантів.

Політик висловив сподівання, що спільна робота в сфері технологій забезпечить швидкий прогрес для обох країн.

"Невеликі і середнього розміру держави можуть ставати по-справжньому великими, використовуючи розробки талановитих громадян. У нас є дуже талановиті люди, в обох країнах. Звичайно, ми можемо працювати окремо і досягати великих результатів. Однак куди краще, якщо ми будемо працювати разом" , - сказав він.

За словами Нетаньягу, квінтесенцією розвитку будь-якої держави є інновації, "і Україна має великі таланти і можливості для цього".

Читайте також: Україна ратифікувала вільну торгівлю з Ізраїлем. Це важливо?

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини