RU

Інфографіка: чим "за зарплату" володіють судді ОАСК

16.08.2019, 12:27
Інфографіка: чим
Окружний адмінсуд (фото - facebook.com/OACK)

49 суддів Окружного адміністративного суду Києва лише офіційно володіють 72 транспортними засобами, причому Бу огдана Саніна їх п'ять. Інформацію про це та інше майно суддів зібрали і оформили у вигляді інфографіки на сайті  Bihus.info.

Сукупні грошові активи суддів ОАСК - майже 61 млн грн, а їх дохід і дохід членів сімей - майже 40 млн грн.

"Саме тут працюють наші фігуранти-судді, недавно ще й на записах НАБУ засвітилися: Вовк, Арсірій, Аблов і інші. Це вони влаштували кампанію проти кваліфкомісії, яка повинна була вирішити, чи бути їм суддями. А їм так не хотілося ризикувати, і зрозуміло чого", - пишуть журналісти в коментарі до інфографіку.

Натисніть, щоб збільшити:

Крім того, у суддів ОАСК на всіх - близько 10 000 кв. м житла і ще 750 кв. м землі.

"Як думаєте, всім цим багажем вони розжилися за суддівську зарплату?" - ставлять риторичне запитання у Бігуса.

Санін відомий тим, що 30 листопада 2013 року виніс рішення про заборону будь-яким особам мирно збиратися на Майдані, Хрещатику і всіх центральних вулицях Києва з 1 грудня 2013 року по 7 січня 2014 року.

  • 26 липня 2019 року в ОАСК прийшли з обшуками через звинувачення в схемі тиску на Вищу кваліфікаційну комісію суддів. НАБУ опублікувало скандальні записи розмов глави ОАСК Павла Вовка з членами ВККС Сергієм Остапцем і Миколою Сирошем. Вовк назвав їх фальшивкою.
  • 2 серпня Вовку вручили підозру і допитали.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини