Інавгурація Зеленського буде "з фішечками", кадри - після неї

02.05.2019, 10:38
Інавгурація Зеленського буде
Владимир Зеленский (фото - ЕРА)

Імена керівників СБУ, ГПУ, МВС, Міноборони та Генштабу будуть названі не раніше "заселення" команди обраного президента в АП, заявили у Зеленського

Обраний президент Володимир Зеленський  представить команду, в тому числі глав СБУ, ГПУ, МВС, Міноборони, Генштабу та інших не раніше, ніж влаштується на Банковій. Як пише Українська правда, про це розповів член його передвиборного штабу, сценарист серіалу "Слуга народу" Юрій Костюк.

"Як тільки команда зайде в Адміністрацію президента, з'явиться доступ до певної інформації", - пояснив він.

Таким чином, до інавгурації ніяких прізвищ у Зеленського називати не будуть.

"Ми не можемо назвати главу СБУ або, наприклад, генпрокурора, бо одна справа - назвати цю людину, а інша - призначити. Ми зараз не маємо ресурсів повноцінно перевірити людей так, як це повинно бути - перевірити, чи є у них родичі в Росії, їх бекграунд, яка реальна їх біографія", - пояснив Костюк.

При цьому, за його словами, повинна бути перевірка "не тільки спецслужб, але й з боку громадськості": "Сьогодні активісти користуються в суспільстві найбільшим рівнем довіри і знаходять скелети в шафі краще, ніж будь-хто".

У Зеленського поки не знають, коли буде інавгурація - до 27 травня або після.

"А як готуємося - думаємо про "фішечки". Зрозуміло, що є офіційна процедура, яку ми поважаємо. Ми, до речі, думали, чи можна вивести депутатів в інше місце на інавгурацію, але для цього треба міняти регламент <...> Ми в процесі обговорення, не хочу розкривати всі секрети. Я думаю, що такої інавгурації ще не було. Можу сказати, що щось буде цікаво", - інтригує член команди Зеленського.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени