RU

Імпічмент в США. Відносини з Україною будуть погіршуватися

11.11.2019, 12:47
Імпічмент в США. Відносини з Україною будуть погіршуватися - Фото
Олександр Віндман (фото - ЕРА)

На сайті Палати представників Конгресу США оприлюднили стенограму свідчень експерта Раднацбезу США Олександра Віндмана щодо телефонної розмови Зеленський-Трамп. Він - один із співробітників Білого дому, хто чув цю розмову. На думку офіцера, відносини Україна-США на тлі скандалу будуть погіршуватися.

Підполковник розповів, що його стурбувало "побажання" президента США до українського колеги Володимира Зеленського публічно оголосити про розслідування проти сина конкурента Трампа на виборах-2020 Джозефа Байдена. Це, на думку Віндмана, потенційно підриває нацбезпеку США, так як зачіпає інтереси країни-союзника - України.

Читайте також: Трамп пообіцяв публікацію "дуже важливої" розмови із Зеленським

Експерт Білого дому розповів, що про затримку військової допомоги Україні він дізнався 3 липня від адміністративно-бюджетного управління Білого дому, а 16 серпня на зустрічі американського лідера Дональда Трампа з радниками президент США "не рекомендував" далі постачати військову допомогу Україні.

За словами Віндмана, у нього "відчуття", що після цього скандалу і на тлі процесу імпічменту Трампа відносини США-Україна "зіпсовані".

"Я думаю, що з продовженням процесу відносини будуть і далі підриватися і руйнуватися. Це підриває рішучість США підтримувати Україну і, безумовно, змушує їх (українців, - ред.) замислюватися: а чи мають вони насправді підтримку від США", - сказав співробітник Білого дому.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини