ІМІ: Медведчук і УПЦ МП - лідери серед замовників "джинси"

21.08.2018, 15:43
ІМІ: Медведчук і УПЦ МП - лідери серед замовників
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Лідером серед інтернет-ЗМІ з розміщення матеріалів "з ознаками замовності" ІМІ назвав сайт УНІАН

За даними Інституту масової інформації, в липні 2018 року найбільше матеріалів "з ознаками замовності" в інтернет-ЗМІ стосувалися УПЦ МП і лідера руху Український вибір Віктора Медведчука. Загалом, на них припало 80% від загальної кількості "джинси". Результати дослідження опубліковані на сайті ІМІ.

Фахівці інституту досліджували головні стрічки новин десяти популярних українських інтернет-видань.

Загалом, зазначають в ІМІ, в третьому кварталі 2018 року рівень "замовних і неналежним чином маркованих рекламних матеріалів" в інтернет-ЗМІ зріс більш ніж удвічі. У другому кварталі було 68 таких матеріалів, а в третьому - вже 159.

50% від загальної кількості "замовних" матеріалів стосуються діяльності УПЦ МП і РПЦ. 42% матеріалів з ознаками замовності були політичними, і 8% стосувалися комерційних компаній, повідомили в ІМІ.

Згідно з результатами дослідження, серед політичних матеріалів найбільше "джинси" стосувалося діяльності партії За життя і її нового члена Віктора Медведчука - 30%, по 7% матеріалів стосувалися Олега Ляшка і Юлії Тимошенко.

Лідером серед інтернет-ЗМІ з розміщення матеріалів "з ознаками замовності" ІМІ назвав сайт УНІАН (72 матеріалу "з ознаками замовності", переважно на користь УПЦ (МП)).

Журналісти програми "Схеми" провели розслідування, в ході якого з'ясували, що громадянин Німеччини Едуард Катц - не справжній власник телеканалу 112 Україна, як на цьому наполягає керівництво медіа. Журналісти натякають, що 112 Україна купив Віктор Медведчук.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?