RU

Хуг сказав, що змінилося за чотири роки війни в Донбасі

31.10.2018, 17:49
Хуг сказав, що змінилося за чотири роки війни в Донбасі - Фото
Александр Хуг (фото - СММ ОБСЕ)

Перший заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг з жалем зазначив, що за чотири роки його роботи в Україні в ситуації на війні в Донбасі "мало що змінилося", передає Укрінформ.

"Протягом приблизно чотирьох років я майже щотижня надавав короткі доповіді про ситуацію з безпекою, окреслюючи різні рівні насильства і небезпеки, а також доповідаючи про негативний вплив на цивільне населення. Повірте, мене аж ніяк не радує те, що я скажу: мало що змінилося за цей час. Через 4 роки після того, як була досягнута домовленість про припинення вогню, як свідчать події минулого тижня, сторони досі порушують ці самі домовленості - вони не відвели озброєння, вони не відвели сили і засоби, вони не провели розмінування. Мирні жителі і далі платять за це ціну", - сказав представник ОБСЄ.

Він зазначив, що залишає свій пост зі змішаними почуттями.

"Я йду з почуттям тривоги і печалі. Однак я йду і з почуттям надії. Я як і раніше бачу світло в кінці тунелю. Цей конфлікт не закоренілий, не завмерлий і не заморожений - його можна закінчити, прийнявши рішення", - додав Хуг.

Термін повноважень першого заступника голови СММ ОБСЄ в Україні Олександра Хуга закінчується 31 жовтня. Новим першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні стане Марк Етерінгтон.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини