RU

Хто злив "відставку" Богдана. Версія з офісу Зеленського - відео

09.08.2019, 10:41
Хто злив
Кирило Тимошенко (фото - LIGA.net)

Заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко  заявляє, що розсилав журналістам фото нібито заяви керівника ОПУ Андрія Богдана про відставку, яке він знайшов на одному з новинних сайтів. Про це він повідомив в інтерв'ю LIGA.net.

За словами Тимошенка, вперше інформацію про нібито відставку Богдана в Офісі зафіксували на телеканалі NewsOne 1 серпня після обіду.

"Ближче до вечора у мене просто почав обриватися телефон, з'явилася заява в Facebook, на деяких сайтах. Мені почали наярювати журналісти практично всіх видань... Я зайшов і побачив цю історію на одному з новинних сайтів... Я просто всім скидав і кидав у відповідь цю заяву, яку я сам скачав з інтернету", - розповів заступник голови ОПУ.

Тимошенко уточнив, що скачав фото "заяви" з сайту 24 каналу. При цьому на даний момент в новині 24 каналу на заяві Богдана чітко видно водяний знак 24 каналу.

"Мене запитували, правда це чи ні. Я сказав, що не буду це коментувати, тому що я до того моменту не встигав зв'язатися з Богданом... Пізніше було прийнято рішення, що президент це особисто прокоментує", - додав Тимошенко.

За його словами, рішення про те, що дану ситуацію коментуватиме тільки президент "було прийнято пізно ввечері, тому 1 серпня "вже не було сенсу виходити з якимось коментарем".

  • 1 серпня низка ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили про те, що Богдан написав заяву про звільнення за власним бажанням. При цьому співробітники ОП ігнорували журналістів, які намагалися перевірити цю інформацію.
  • Вранці з'ясувалося, що це був ледь не жарт Богдана.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини