RU

Хто зі слуг народу пропустив третину голосувань і більше - список

30.09.2019, 13:49
Хто зі слуг народу пропустив третину голосувань і більше - список - Фото
Фракція Слуга народу (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Комітет виборців України опублікував список депутатів із фракції Слуга народу, які пропустили у вересні третину й більше голосувань у парламенті. Список опублікований у Facebook.

За даними КВУ, Олександр Дубинський і Дмитро Гурін брали участь у 35% голосувань, Едуард Прощук - у 52%, Юрій Заславський - у 55%, Ольга Василевська-Смаглюк - у 60%, Олександр Ткаченко - в 61%, Ірина Верещук - у 66 %, Анна Бондар, Михайло Радуцький і Микола Галушко - в 67%, Олег Дунда - в 68%, Анастасія Красносільська - в 69%, Давид Арахамія - в 70%.

КВУ відзначає, що офіційно депутати пропустили голосування без поважних причин, таких як хвороба або відрядження.

При цьому депутати Слуги народу голосують частіше за інші фракції: в середньому вони беруть участь у 88% голосувань. Із фракції Голос у середньому голосувало 79% депутатів, із Європейської солідарності - 71%, із Батьківщини - 48%, із групи За майбутнє - 46%. Найчастіше ігнорували голосування депутати ОПЗЖ - у середньому голосувало 25%.

  • 12 вересня законопроект про позбавлення депутатів фінансового забезпечення в разі пропуску більше третини пленарних засідань був знятий із розгляду.
  • 23 вересня КВУ назвав лідерів серед фракцій Ради за відвідуваністю.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини