Хто очолить комітети Ради і фракцію Слуги народу: список - НВ

05.08.2019, 14:09
Хто очолить комітети Ради і фракцію Слуги народу: список - НВ - Фото
Верховна Рада (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

4 серпня в Трускавці закінчилося тижневе навчання майбутніх депутатів від партії Слуга народу, яке проводила Київська школа економіки, де обговорювалися кадрові призначення у Верховній Раді дев'ятого скликання. Про це повідомляє  НВ.

За інформацією НВ, попередній список кандидатур від Слуги народу на глав парламентських комітетів і до фракції Слуга народу виглядає наступним чином.

Кандидатури на керівників фракції:

Спікер парламенту - Дмитро Разумков

Віце-спікер - Руслан Стефанчук

Глава фракції СН -  Давид Арахамія

Заступники голови фракції:

1) Галина Янченко

2) Дмитро Соломчук

3) Юрій Місягін

4) Павло Халімон

5) Євгенія Кравчук

6) Павло Сушко

7) Юрій Корявченков (Юзик)

8) Юрій Кисіль

9) Микола Тищенко

10) Вадим Струневич

11) Ольга Савченко

12) Максим Ткаченко

13) Артем Культенко

14) Роман Мулик

15) Олена Шуляк

Кандидатури на посади голів комітетів у Верховній Раді:

1. Данило Гетьманцев - комітет податкової, митної та фінансової політики (пропозиція СН об'єднати 2 комітети в один - податкової та митної політики і фінансової політики і банківської діяльності)

2. Дмитро Наталуха - комітет з питань економічної політики

3. Юрій Арістов - комітет з питань бюджету

4. Олександр Ткаченко - гуманітарний та інформаційний комітет

5. Сергій Бабак - комітет з питань науки і освіти

6. Михайло Крячко - комітет з цифровізації і IT

7. Ірина Венедиктова - комітет з питань правової політики і правосуддя

8. Микола Сольський - комітет аграрної політики і земельних відносин

9. Анастасія Красносільська - комітет з питань запобігання та протидії корупції

10. Денис Монастирський - комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

11. Андрій Герус- комітет з питань паливно-енергетичного комплексу

12. Владислав Криклій - комітет з питань інфраструктури

13. Андрій Клочко - держбудівництва, місцевого самоврядування

14. Олександр Завітневич - комітет з питань національної безпеки і оборони

15. Михайло Радуцький - комітет з питань охорони здоров'я

16. Олег Бондаренко - комітет з питань екологічної політики

17. Сергій Кальченко - комітет з питань регламенту і організації роботи ВРУ

18. Богдан Яременко - комітет з питань закордонних справ

19. Марія Мезенцева - комітет з питань європейської інтеграції

20. Галина Третьякова - комітет з питань соцполітики

3 серпня повідомлялося, що партію Слуга народу після можливого призначення Разумкова на пост спікера Верховної Ради може очолити  Олександр Корнієнко, а кандидатом на посаду глави фракції є Арахамія.

Читайте також: Разумков не сказав, хто і скільки заплатив за тренінг в Трускавці

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ОлигархиРоттердам+: формула любви за 39 млрд грн. История от НАБУ, как спасали империю Ахметова