RU

Хантер Байден про зв'язки з Burisma: Я не зробив нічого поганого

15.10.2019, 16:54
Хантер Байден про зв'язки з Burisma: Я не зробив нічого поганого - Фото
Джозеф і Хантер Байден (фото - ЕРА)

Син колишнього віце-президента США Хантер Байден визнав, що не зміг передбачити політичні наслідки своєї роботи в українській компанії Burisma, однак наполягає, що не порушував закон. Про це Байден сказав у коментарі ABC News.

"Озираючись назад, я думаю, що це було погане рішення з мого боку ... Так що я несу повну відповідальність за це. Але чи зробив щось неналежне? Ні, ні в жодному разі. Ні в жодному разі", - сказав Байден.

Він сказав, що мимоволі посприяв "деяким дуже неетичним людям" у їх діях проти його батька Джозефа Байдена, який може стати основним конкурентом президента Дональда Трампа на виборах.

Burisma Holdings - одна з найбільших приватних газовидобувних компаній в Україні. Її засновник і кінцевий бенефіціар - колишній міністр екології Микола Злочевський. Керівництво компанії, зокрема Злочевського, підозрюють у відмиванні грошей, ухилянні від сплати податків і незаконному отриманні ліцензій на видобуток. Хантер Байден був членом ради директорів Burisma.

Згідно зі стенограмою телефонної розмови, Трамп просив Зеленського відновити розслідування щодо компанії Burisma. Фактів прямого тиску на Зеленського в документі немає.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини