ГУР: 25 військових РФ будуть конвоювати через відмову воювати

28.09.2016, 12:21
ГУР: 25 військових РФ будуть конвоювати через відмову воювати - Фото
Фото: EPA

Причина конвоювання "відмовників" - виключення можливості вивезення на територію РФ бойових документів, які можуть бути використані в судах

Збільшилася кількість кадрових російських військових, які відкрито відмовляються продовжувати брати участь в гібридній війні в окупованому Донбасі. Про це йдеться у зведенні Головного управління розвідки в Facebook.

"26 вересня в Донецьк прибув підрозділ управління охорони і конвоювання Федеральної служби виконання покарань РФ з метою супроводу близько 25 російських військовослужбовців, які відмовилися брати участь в бойових діях на тимчасово окупованих територіях сходу України і перебували на посадах командного складу і технічних фахівців кількох підрозділів", - відзначили в ГУР.

Йдеться про військову гібридну армію, які перебували в окупованих містах Макіївка, Горлівка, Донецьк, Алчевськ, Дебальцеве, Луганськ.

"Основна причина конвоювання "відмовників"- виключення можливості вивезення на територію Росії будь-яких бойових документів (бойових наказів і розпоряджень, топографічних карт з бойовою обстановкою) та інших свідоцтв (фотографій, свідчень свідків, аудіозаписів), які можуть бути використані в російських і міжнародних судах як докази фактичної  участі військовослужбовця у війні Росії проти України ", - підкреслили в ГУР.

21 вересня повідомлялося, що бойовики не хочуть рити окопи і звільняються.

23 вересня глава СБУ Василь Грицак заявив, що в ОРДЛО знаходиться 4-6 тис російських військових.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам