RU

Гуманітарна допомога від Києва відправиться до Грузії по обіді

11.08.2008, 14:35

Сьогодні по обіді до Грузії з України буде відправлено першу партію гуманітарної допомоги. Про це журналістам повідомив заступник Міністра закордонних справ України Костянтин Єлісеєв на брифінгу в понеділок.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, К. Єлісеєв зауважив, що гуманітарна ситуація в Тбілісі непроста. Українська сторона отримала від Грузії конкретний запит щодо одержання допомоги. "Є конкретний список, обов'язково надамо", - сказав він.

Зокрема, К. Єлісеєв повідомив, що, ймовірно, вже сьогодні по обіді буде відправлено першу партію цієї гуманітарної допомоги. "Але це буде лише перший крок, і ми налаштовані і надалі допомагати грузинській стороні, починаючи від продуктів харчування та закінчуючи медикаментами, наметами, матеріалами для перев'язки тощо", - наголосив він.

К. Єлісеєв звернув увагу на те, що українська сторона демонструє солідарність зі всім грузинським народом. "Я хочу наголосити, що гуманітарна допомога надається всьому грузинському народові. Йдеться не лише грузинів,а й про осетинів, абхазців", - сказав він, додавши, що грузинська держава мультинаціональна, і там, крім грузинів, є представники інших національностей, включно з росіянами.

Нагадаємо, сьогодні вночі спеціальний рейс до Тбілісі з гуманітарною допомогою не зміг вилетіти з Києва. Туреччина закрила повітряний коридор, отже, літак не зміг би сісти у Грузії. Україна сподівалася, що літак вилетить у понеділок.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини