RU

Грузія повністю розрахувалася з Україною за поставлену зброю

29.08.2008, 13:49

Державна компанія "Укрспецекспорт" спростовує заяви деяких українських політиків про те, що Грузія не розрахувалася за поставлене українське озброєння. Про це сьогодні повідомив журналістам генеральний директор ДК "Укрспецекспорт" Сергій Бондарчук.

"Заяви про те, що Грузія не заплатила за поставки зброї, - неправда. Грузія - наш надійний партнер", - сказав С. Бондарчук, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. Гендиректор "Укрспецекспорту" уточнив, що частка Грузії в експорті української зброї становить усього 6%, у той час як Росія є найбільшим партнером України у цій галузі, її частка - 24%.

Компанія "Укрспецекспорт" продовжує військову співпрацю із грузинською стороною у рамках укладених раніше договорів, проте у зв'язку із грузинсько-російським військовим конфліктом нові договори про поставки зброї між Україною і Грузією не укладалися. "Компанія працює згідно із міжнародним законодавством. Ми не працюємо з жодною країною, яка перебуває у списку країн ООН, яким заборонений продаж зброї", - відзначив С. Бондарчук.

Гендиректор "Укрспецекспорту" запевнив, що "Укрспецекспорт" припинить військову співпрацю із Грузією у випадку рішення про заборону продажу зброї цій країні. Водночас, С. Бондарчук зазначає, що у Грузію "буде постачатися те, що попросить грузинська сторона".

Нагадаємо, раніше Партія регіонів зажадала введення ембарго на будь-які поставки української зброї у Грузію та інші гарячі точки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини