RU

Групи ФСБ брали участь у придушенні Майдану - Наливайченко

03.04.2014, 13:54
Групи ФСБ брали участь у придушенні Майдану - Наливайченко - Фото
Валентин Наливайченко
У грудні та січні 2013-2014 рр. на одному з полігонів Служби безпеки України були присутні більше 30 співробітників ФСБ Росії, до яких на доповідь приїжджав особисто тодішній глава СБУ Олександр Якименко. Про це на прес-конференції повідомив нинішній керівник СБУ Валентин Наливайченко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Нас цікавить два питання. Перше питання: в 20-х числах грудня 2013 року на полігоні СБУ були присутні 26 співробітників ФСБ Російської Федерації, що вони там робили, їх звання і посади? Середина січня 2014: шість співробітників з Російської Федерації, що робили, з яким завданням і що планували? У нас є підстави вважати, що саме ці групи, які знаходилися на одному з полігонів СБУ, брали участь у плануванні заходів з так званої антитерористичної операції ", - сказав він.

Наливайченко уточнив, що за особистою командою Якименка одній з груп було виділено не тільки окреме місце проживання, а й урядовий зв'язок. "Якименко приїжджав на доповідь до цих груп. Я не помилився - на доповідь", - сказав він.

Щодо Наливайченка, підготовлено звернення до Слідчого комітету Російської Федерації - надати повну інформацію по співробітникам ФСБ, які у вказаний період часу працювали в Україні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини