RU

Чотирнадцять депутатів групи Тігіпка виходять з Партії регіонів

08.04.2014, 14:12
Чотирнадцять депутатів групи Тігіпка виходять з Партії регіонів - Фото
Сергій Тігіпко
Депутатська група Сергія Тігіпка заявила про вихід з Партії регіонів і фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Про це сказано в заяві, оприлюдненій на офіційному сайті Тігіпка.

У заяві наголошується, що "на даний момент у Партії регіонів немає ні стратегії, ні тактики, ні виразної позиції щодо ситуації в країні, щодо дій нинішнього уряду, щодо зовнішньої політики України".

"У той момент, коли партії необхідні очищення і перезавантаження, певні партійні лідери знову пішли по старому шляху кулуарних угод. Владу в партії захопили люди, що не готові визнавати помилки, приймати необхідність змін, прислухатися до іншої точки зору, ставити інтереси виборців вище своїх власних. Партія продовжує залишатися закритим акціонерним товариством, метою якого є отримання прибутку для певних фінансово-промислових груп", - наголошується в заяві.

"Ми не можемо і далі миритися з такою ситуацією і заявляємо про вихід з Партії регіонів і фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, а також про створення опозиційної до чинної влади депутатської групи", - сказано в повідомленні.

Під заявою підписалися: Сергій Дунаєв, Юлій Іоффе, Юрій Мірошниченко, Сергій Тігіпко, Світлана Фабрикант, Юлія Льовочкіна  Олег Шаблатович, Василь Поляков, Андрій Пінчук, Геннадій Федоряк, Артем Семенюк, Олександр Нечаєв, Анатолій Гіршфельд, Ірина Горіна.

Нагадаємо, сьогодні голова Верховної Ради оголосив про вихід з фракції ПР Юрія Мірошниченка та Юлії Льовочкіної.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини