RU

Група СКМ оприлюднила заяву щодо ситуації в Донбасі

15.04.2014, 13:46
Група СКМ оприлюднила заяву щодо ситуації в Донбасі - Фото
910cc662cd20f5947818b7dad54c59a8.jpg

Керівництво компанії СКМ Ріната Ахметова, керівники найбільших промислових холдингів групи СКМ, директора підприємств групи СКМ, що працюють у Донецькій і Луганській областях, заявили про свою підтримку єдиної, цілісної і незалежної України. При цьому в заяві групи не прозвучало засудження дій сепаратистів і терористів, які захоплюють адміністративні будівлі, об'єкти інфраструктури та дестабілізують ситуацію в регіоні.

Зокрема керівництво компанії звернулося до працівників підприємств групи СКМ і попросило зберігати спокій, залишатися на робочих місцях і працювати. "У цих складних умовах стабільна робота підприємств - головне, що потрібно містам, регіонам, країні. І в цьому - наша спільна велика відповідальність перед земляками, перед майбутнім. Інакше Схід очікує дестабілізація, економічний колапс і розруха. Від витримки і громадянської позиції сьогодні, як ніколи, залежить сьогодення і майбутнє наших близьких, наших сімей та всієї України", - сказано в заяві.

Група СКМ констатує, що на Сході України звучать постріли, є загиблі і поранені. "Кожен постріл, ким би він не був зроблений, це постріл у майбутнє. У майбутнє Донбасу і в майбутнє України. Сходу України не потрібно збройне протистояння, не потрібна війна. Потрібен мир, потрібні нові робочі місця, потрібне економічне зростання, яке переможе бідність", - наголошується в заяві.

"Ми просимо вас відмовитися від насильства, силового протистояння і перейти до переговорів, в яких необхідно знайти мирне рішення", - сказано у зверненні.

Група СКМ також просить "активістів політичних партій та громадських організацій не втягувати підприємства групи СКМ і наших співробітників в громадянське протистояння на жодній з протиборчих сторін. Кожен заклик вивести співробітників групи на вулиці, кожен пікет наших офісів у Києві та наших підприємств у регіонах - це не внесок у справу миру і єдності, це - внесок у ескалацію конфлікту на Сході України".

"Ми просимо ЗМІ - ретельно перевіряти інформацію щодо позиції СКМ та її співробітників у контексті подій на Сході України. Зараз кожне неперевірене слово, будь-яка неперевірена інформація може призвести до трагічних для регіону і країни наслідків", - наголошується в заяві.

"Ми хочемо жити в єдиній, мирній та успішній Україні, не розділеній на Захід і Схід, Північ і Південь", - заявляє група СКМ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини