RU

Група Жванії звинуватила комуністів у політичному лицемірстві

27.07.2010, 16:50

Слова Петра Симоненка про те, що Компартія є справжньою політичною опозицією, можна розцінювати як політичне лицемірство. Про це йдеться у заяві групи "Право вибору", координатором якої є Давід Жванія.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Д.Жванії, подібні виявлення лідера Компартії, що входить до парламентської коаліції, свідчать про одне: "КПУ - політичний хамелеон. Неозброєним оком видно, що марксистсько-ленінські принципи, носіями яких вважають себе члени КПУ, несумісні з ліберальною за суттю коаліцією у Верховній Раді".

Представники групи "Право вибору" вважають, що "червоні" у парламенті гальмують усі структурні реформи. "Якщо комуністи заявляють, що не згодні з рішеннями влади, з конкретними діями Прем'єра Азарова і Президента Януковича, то повинні, нарешті, зняти маски і чесно оголосити про свій вихід з парламентської більшості, а не вдаватися до дешевих трюків і банального шантажу", - зазначили вони.

"Хочеться і рибку з'їсти, і кісточкою не подавитися", - охарактеризували комуністів у групі Д.Жванії.

Нагадаємо, сьогодні П.Симоненко заявив, що Комуністична партія України - це справжня політична опозиція. Перебування комуністів у коаліції влади він пояснив "тактикою поточного моменту" і необхідністю "врятувати країну від п'ятирічки помаранчевих".

У липні Д.Жванія повідомив журналістам, що депутатська група "Право вибору" застосує весь спектр політичних можливостей для того, щоб нівелювати вплив Компартії на прийняття рішень у коаліції. "Ленінці і реформи - несумісні поняття", - сказав він.

Давід Жванія: біографія та добірка новин>>>
Компартія України: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини