RU

Група Жванії дорікнула Симоненку за "базарну фразеологію"

06.08.2010, 15:06

Останні заяви лідера КПУ Петра Симоненка за формою і змістом суперечать нормам політичної етики і схожі на "базарну фразеологію". Про це йдеться в заяві прес-служби групи "Право вибору", текстом якої володіє ЛІГАБізнесІнформ.

"Останні висловлювання Петра Миколайовича ми списали на складні погодні умови і небувалу спеку. А продовження такої риторики викликало тільки іронічну усмішку... КПУ, зберігаючи "марксистсько-ленінську риторику", вже давно перетворилася у лобіста інтересів будь-кого, хто готовий за це платити. Ми неодноразово заявляли про несумісність по суті ліберальної коаліції і КПУ", - відзначили у групі.

"Войовничість" комуністів по відношенню до групи "Право вибору" автори заяви називають "жалюгідною спробою приховати банальний страх перед безповоротним політичним забуттям". "Навряд чи на наступних парламентських виборах у комуністів буде хоч якийсь шанс, - відмічають вони. - Тоді, на нашу думку, їх єдиною перспективою стануть урочисті покладання квітів до пам'ятника Леніну".

Нагадаємо, раніше П.Симоненко в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ, коментуючи обіцянку нардепа Давида Жванії "вибити" комуністів з коаліції з ПР, заявив: "Жванія і йому подібні - це люди без роду і без племені... А свою зраду перед попередніми політичними силами намагаються прикрити уявною боротьбою проти Компартії... Заяви про те, що вони (депутатська група "Право вибору", яку курує Д.Жванія, - ред.) мають намір витіснити Компартію з коаліції - це спроба виправдати свій злочин і зраду... Вони заради свого капіталу зроблять що завгодно. І Маркс правильно говорив, що вони за 300% прибутку матір рідну продадуть".

Давид Жванія: біографія і добірка новин>>>
Петро Симоненко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини