RU

Група "За Україну!" прибула на допит майже у повному складі

20.05.2010, 11:45

Група "За Україну!" прибула на допит у прокуратуру Києва практично в повному складі. Про це заявив лідер групи В’ячеслав Кириленко перед входом у слідчий відділ прокуратури. Нардеп сподівається, що справедливість переможе.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, до того ж В.Кириленко повідомив журналістам: "Очевидно, нас сьогодні будуть допитувати з приводу того, як ми захищали свої ряди під час подій чорного вівторка. А отже, як ми захищали погляди своїх виборців. А отже, як ми захищали Україну. Все це зараз будемо докладати в прокуратурі. І я переконаний, що справедливість переможе, якщо буде об'єктивний розгляд всієї справи у всій повноті".

В.Кириленко додав, що не знає, як будуть розвиватися події, але як законослухняні громадяни всі викликані депутати сьогодні будуть на допиті.

Нагадаємо, у прокуратуру Києва для допиту у справі щодо подій у Верховній Раді 27 квітня викликані лідер групи В.Кириленко, а також нардепи Ксенія Ляпіна, Володимир В’язівський, Лілія Григорович, Володимир Карпук, Ярослав Кендзер, Іван Стійко тощо.

27 квітня, під час ратифікації договору про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Криму, в Верховній Раді відбувалися безпорядки і колотнечі.

В’ячеслав Кириленко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини