Група Рейтинг дає партії Зеленського 9% - опитування

26.04.2018, 14:01
Група Рейтинг дає партії Зеленського 9% - опитування - Фото
Фото: LIGA.net

Серед тих, хто визначився з вибором і планує голосувати на парламентських виборах в квітні 2018 року, 16% опитаних віддають свої голоси за Батьківщину, 10% респондентів - за Опозиційний блок, 8% - за Блок Петра Порошенка. Про це свідчать результати опитування групи Рейтинг.

Громадянська позиція Анатолія Гриценка набирає 10%, партія Слуга народу Володимира Зеленського - 9%, партія За життя, Радикальна партія - по 8%, Самопоміч - 5%.

"Найближчі до подолання прохідного бар'єру партії Свобода (4%), Аграрна партія (3%) і УКРОП (2%), - наголошується в повідомленні.

Більше третини відповіли, що не визначились або не мають намірів голосувати.

Найчастіше мотивом вибору політичної сили опитані вибирали підтримку соціально-економічних ініціатив партії. Виходячи з симпатій до лідера вибирають 17%, ідеологічні принципи - 11%. "У динаміці за останні кілька років істотно зріс запит на соціально-економічні ініціативи і зменшився запит на ідеологічні принципи", - уточнили соціологи.

Опитування проводилося з 10 по 22 квітня 2018 року, серед 6 тис респондентів методом інтерв'ю. Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 1, 5%.

Згідно з результатами опитування, проведеного Центром Разумкова в жовтні 2017 року, БПП отримав би 13,6% серед тих, хто збирається взяти участь у парламентських виборах, Батьківщина - 10%, Громадянська позиція - 8,9%, Опозиційний блок - 8,6% . За партію За життя готові проголосувати 6,8% опитаних, за Радикальну партію - 6,5%, за Самопоміч - 5,9%.

Читайте також: У Раду в разі виборів пройшли б вісім партій - опитування КМІС

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса