RU

Група інтелігентів подякувала Януковичу від імені народу за антикорупцію

04.08.2011, 14:48

Президент Віктор Янукович одержав схвалення свого реформаторського курсу від групи інтелігентів.

"У протистоянні між громадянами і корупційною системою, яка от уже двадцять років душить громадянське суспільство, ви, пане президент, твердо стоїте на стороні народу", - йдеться в листі, який цитує Українська правда.

"Ми в цьому на Вашому боці, пане президенте. І ми певні, на вашому боці більшість українців, які хочуть, щоб в країні був порядок. Маєте рацію, демократія - це не хаос і не безпорядок", - заявили також підписанти.

"Державна служба - це цивільна армія на службі народу, в ній мусить бути порядок. І ви правильно робите, що жорстко його наводите. Йдіть відважно обраною вами дорогою - реформуйте Україну, не допустіть згортання реформ, ламайте корупцію і ведіть державу до демократичного урядування. З вами - народ", - йдеться у посланні.

Лист підписали президент НАН Борис Патон, президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт, директор Міжнародного центра перспективних досліджень Віра Нанівська, директор Інституту українознавства Петро Кононенко, ректор Київського національного університету ім. Шевченка Леонід Губерський, Лесь Танюк, Володимир Цибулько, Олександр Злотник, Віктор Гуцал, Віталій Коротич.

Президент Янукович, в свою чергу, подякував представникам української інтелігенції за підтримку його курсу на боротьбу з корупцією і реформи: "Для мене дуже важливо почути слова вашої підтримки як моральних лідерів народу".

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович зазначив: "Я відчув вірне і надійне плече соратників в справі затвердження демократичних принципів, порядку в державі і законності. Я ще раз пересвідчився, що мої зусилля в боротьбі з корупцією знаходять розуміння і підтримку українських еліт. А значить - нашого народу. Я щиро вдячний за це".

Віктор Янукович: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини