RU

Група Кириленка не голосуватиме за Шамшура в пакеті

19.03.2009, 12:10

Депутатська група "За Україну" не голосуватиме за призначення Олега Шамшура Міністром закордонних справ в пакеті з іншими кадровими призначеннями. Про це заявив в інтерв'ю журналістам лідер групи В'ячеслав Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Кириленко наголосив, що група проголосує за кандидатуру О.Шамшура, якщо кадрові питання будуть розглядатися окремо. "Якщо коаліція може вирішувати серйозні питання тільки в пакетах, то нехай ці пакети будуть без нас. Ми готові до професійної дискусії щодо якості і напряму діяльності кожної кандидатури, яка пропонується в уряд. Ми усвідомлюємо необхідність призначення Міністра закордонних справ. Всі інші кадрові питання можуть бути вічними - вони постійно обговорюються, але це нічого не вирішує. Тому якщо у когось є велике бажання всіх зв'язати в один вузол, то, мені здається, таке бажання погіршить якість тих призначень, які можуть відбутися в парламенті", - сказав він.

Нагадаємо, раніше народний депутат від НУНС Ксенія Ляпіна заявляла, що депутатська група "За Україну", швидше усього, підтримає призначення О.Шамшура головою МЗС. "Як буде голосувати фракція НУНС загалом, я не знаю. А група "За Україну" голосуватиме. Хоч ми ще остаточне рішення не приймали, тому що тільки побачили це подання. Але я вважаю, що ця кандидатура досить компромісна, професійна. І тому я з 90% ймовірності заявляю, що група підтримає Шамшура", - сказала вона.

Олег Шамшур: біографія і добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини