Гройсман загрожує звільненнями за зрив запуску е-декларування

23.08.2016, 13:03
Гройсман загрожує звільненнями за зрив запуску е-декларування - Фото
fbd2aa7bf5ee6bbd68a4c594ea90aa81.jpg
Сертифікована система електронного декларування доходів чиновників повинна запрацювати з 1 вересня 2016 року, в іншому випадку винні в зриві будуть звільнені. Про це на засіданні Кабінету міністрів, звертаючись до глави Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак і керівника Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Ви говорили мені, що все готово, всім забезпечені, ми запускаємо, і раптом за день до запуску електронних декларацій починається фестиваль різнопланових думок, який призвів до того, що запуск 15 серпня був зірваний", - сказав він.

Гройсман додав, що ініціював службове розслідування із цього приводу.

"І ось у мене зараз є результати службової перевірки, які дають нам повне право притягнути до дисциплінарної відповідальності керівника НАЗК... Я вас попереджаю всіх: я не буду зараз це виносити на засідання уряду, оголошення догани, але я вас попереджаю: ви будете винні в тому, що не дай бог зірветься процес декларування, зірвано наше міжнародне співробітництво", - зазначив він.

Дивіться інфографіку: Чому чиновники так бояться е-декларування

За словами прем'єра, догана і службова перевірка не є його "метою", вона - в тому, "щоб з 1 вересня було запущено електронне декларування". "Я цього вимагаю", - акцентував він.

Якщо система не буде запущена 1 вересня 2016 року, за це буде відповідати особисто Корчак, пояснив він.

"Іншої дати, крім як 1 вересня, я не бачу. Це ваша персональна відповідальність... Сказано - має бути зроблено. Якщо 1 вересня це не буде зроблено - я нікого не хочу лякати, але звільнення - це буде мінімум того, що буде ", - попередив прем'єр, звертаючись до Корчак і Євдоченка.

Читайте також:  Система дала збій. Чи готова Україна ловити корупціонерів

15 серпня 2016 року НАЗК  запустило систему електронного декларування. 12 серпня Держспецзв'язку  відмовила в сертифікації системи. 13 серпня в НАЗК  заявили, що без атестата Держспецзв'язку система не запрацює, а у останніх сказали, що на нову експертизу потрібно близько двох місяців. Правозахисники назвали "фатальною помилкою".

Читайте також: Е-профанація. Чи будуть чиновники відповідати за брехню в деклараціях

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина