Гройсман: У четвер у Верховній Раді буде день децентралізації

24.11.2015, 11:16
Гройсман: У четвер у Верховній Раді буде день децентралізації - Фото
Владимир Гройсман

ВР на засіданні в четвер розгляне ряд законопроектів, що стосуються децентралізації країни і розширення повноважень місцевого самоврядування

Верховна Рада України на засіданні в четвер розгляне ряд законопроектів, що стосуються децентралізації країни і розширення повноважень місцевого самоврядування. Про це повідомив у вівторок голова українського парламенту Володимир Гройсман в Facebook.

"У четвер у Верховній Раді буде день децентралізації. Ми розглянемо законопроекти, які допоможуть забезпечити повноцінне функціонування знову об'єднаних громад. Також на порядку денному - довгоочікувані законопроекти з розширення повноважень органів місцевого самоврядування у наданні адміністративних послуг та фінансового забезпечення цих повноважень", - уточнив Гройсман.

Гройсман повідомив, що у вівторок Рада розгляне і ряд законопроектів з інформаційної політики.

"Зокрема, серед них очікуваний громадянами законопроект про роздержавлення ЗМІ, який зменшить вплив органів влади на журналістів. А також законопроект № 2766, який сприятиме розвитку теле- і радіовиробництва, а також захистить наш ефір від пропаганди", - зазначив Гройсман.

За його словами, у вівторок також буде розглянуто блок економічних законопроектів, які депутати не встигли розглянути на минулому пленарному тижні.

Сподіваюсь, нас чекає достатньо інтенсивний і продуктивний пленарний тиждень у Верховній Раді. Ми продовжуємо практику п...

Posted by Volodymyr Groysman on 23 ноября 2015 г.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации