Гройсман: Тривалість життя українців на 7 років менше, ніж в ЄС

10.04.2017, 16:24
Гройсман: Тривалість життя українців на 7 років менше, ніж в ЄС - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

За словами прем'єр-міністра, система охорони здоров'я, на яку з держбюджету щорічно виділяються мільярди гривень, потребує реформування

Тривалість життя українців на сім років менше, ніж в країнах Європейського Союзу. Про це сьогодні заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, виступаючи на Українському бізнес-форумі, передає кореспондент LIGA.net.

"Якщо ми подивимося на тривалість життя українських громадян, то ми бачимо, що, на жаль, українські громадяни живуть на сім років менше, ніж наші сусіди по Європейському Союзу", - сказав прем'єр-міністр, зазначивши, що система охорони здоров'я, на яку з держбюджету щорічно виділяються мільярди гривень, потребує реформування.

"Ми пропонуємо змінити систему фінансування, щоб перестати фінансувати в стіни лікарень. Потрібно визначити, скільки коштує медична послуга, визначити, що ми повинні платити за надану послугу, а не за стіни в лікарні, потрібно визначити вартість праці лікаря", - заявив Гройсман.

Читайте також: Рейтинг щастя від ООН: Україна - на останньому місці в Європі

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам