RU

Гройсман пропонує позафракційним депутатам увійти в БПП

30.03.2016, 14:54
Гройсман пропонує позафракційним депутатам увійти в БПП - Фото
dce2575cff7cda63c623fa80e102ae8b.jpg
Народний депутат Павло Кішкар не виключає входження до фракції Блока Петра Порошенка. Як передає кореспондент ЛІГА.net, таку пропозицію йому і іншим позафракційним депутатам було зроблено сьогодні на зустрічі зі спікером Верховної Ради Володимиром Гройсманом. Про це Кішкар повідомив в коментарі журналістам.

"Така пропозиція була, ми її розглядаємо. Дайте гарантії, що буде виконуватися коаліційна угода. Дайте гарантії, що буде порядок у правоохоронній системі. Дайте гарантії, що буде робитися все можливе і неможливе для забезпечення сектору безпеки і оборони", - сказав він.

Також Кішкар підкреслив, що розглядає можливість входження в БПП, щоб сформувати нову коаліцію, щоб не допустити проведення дострокових виборів. "Мене турбує тема дострокових парламентських виборів. Це призведе до локальних конфліктів на мажоритарних виборчих округах, особливо на сході і на півдні. Це покаже західним партнерам, що ми не можемо домовлятися. Це зніме відповідальність з усіх гілок влади за ситуацію в країні. Зараз точно не час для перевиборів. Я розумію, що Батьківщині це може бути вигідно з точки зору якихось політичних бонусів і кількості депутатів... і тому ми розглядаємо можливість входження в коаліцію", - сказав він.

Відповідаючи на питання, хто - "ми", Кішкар сказав, що йдеться про нього і інших позафракційних депутатів, яким було зроблено таку пропозицію. Відповідаючи на питання, хто запропонував їм вступити у фракцію БПП, Кішкар сказав: "Ця пропозиція була озвучена вранці на зустрічі з Гройсманом в форматі позафракційні народні депутати і Володимир Борисович як майбутній претендент на посаду прем'єр-міністра".

Кішкар не став називати прізвища інших народних депутатів, яким надійшла пропозиція увійти до коаліції, зазначивши, що може говорити тільки за себе.

Раніше сьогодні стало відомо, що народний депутат Ірина Суслова, виключена з Самопомочі, увійшла до фракції БПП.

Згідно з рішенням Конституційного суду України N12-рп/2008, "народний депутат України зобов'язаний знаходиться в депутатській фракції тієї політичної партії, за списком якої він був обраний народним депутатом України".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter в Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини