Гройсман і Ларше обговорили хід реформ в Україні

28.10.2016, 11:26
Гройсман і Ларше обговорили хід реформ в Україні - Фото
Володимир Гройсман та Жерар Ларше (фото - kmu.gov.ua)
Прем'єр-міністр України  Володимир Гройсман  зустрівся з головою сенату парламенту Франції Жераром Ларше. Сторони обговорили хід здійснюваних урядом реформ в Україні.

Прем'єр-міністр поінформував співрозмовника про розпочаті урядом реформи. Зокрема, уряд продовжує децентралізацію влади, веде боротьбу з корупцією.

Гройсман також підкреслив, що очолюваний ним уряд розпочав реформу державної служби.

Окремо прем'єр-міністр зазначив, що Кабінет міністрів продовжує дерегуляцію, зокрема - в енергетичній сфері і на ринку ліків.

Він нагадав, що після прийняття Верховною Радою змін до Конституції і нового закону про судову систему в Україні було розпочато судову реформу.

Уряд налаштований на проведення швидких і ефективних економічних реформ, підкреслив Володимир Гройсман.

"Мета реформ дуже чітка: забезпечити належні соціальні стандарти життя українців, перетворити Україну на процвітаючу і могутню державу в складі європейської сім'ї", - зазначив він.

Глава уряду подякував голові Сенату Парламенту Франції за особисту ініціативу і пропозиції щодо сприяння Україні в сфері децентралізації.

Прем'єр-міністр зазначив, що Україна високо цінує підтримку Франції на шляху реформ.

Сторони також торкнулися питання виконання мінських домовленостей. Гройсман поінформував співрозмовника про ситуацію на Донбасі. Прем'єр-міністр акцентував уваги не неприпустимість зняття санкцій з Російської Федерації до виконання нею взятих на себе в рамках мінських угод зобов'язань.

"Росія і далі буде здійснювати агресію, і є тільки три питання: коли, яка країна і який спосіб вони будуть застосовувати", - зазначив Гройсман.

Голова Сенату парламенту Франції Жерар Ларше погодився з главою українського уряду щодо необхідності виконання мінських домовленостей і висловив готовність підтримувати Україну на цьому шляху.

У свою чергу заступник голови Верховної Ради України  Оксана Сироїд, яка також взяла участь у зустрічі, підкреслила, що Росія розхитує ситуацію на європейському континенті.

"Росія не тільки розхитує Україну, вона розхитує і Європу", - зазначила народний депутат.

Оксана Сироїд зазначила, що необхідно використовувати Мінські угоди як майданчик для подальших дискусій. Вона зазначила успіх реформи з децентралізації, зазначивши, що будь-які політичні рішення, що стосуються Донбасу, вимагають зваженості.

Читайте також: Гройсман обговорив з Еро введення поліцейської місії ОБСЄ в Україні

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Після захоплення Криму збройна агресія Росії проти України продовжилася в Донбасі, де Москва створила терористичні організації ДНР і ЛНР, що захопили за підтримки РФ частину Донецької та Луганської областей. Обидві організації фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю