Гройсман звітував у Раді про два роки роботи уряду

20.04.2018, 11:52
Гройсман звітував у Раді про два роки роботи уряду - Фото
Володимир Гройсман (фото - Андрій Гудзенко / LIGA.net)

Класичну доповідь Кабінету міністрів про те, що зроблено за цей час, через рішення парламентського комітету перенесено на літо

Прем'єр Володимир Гройсман розповів народним депутатам про роботу Кабміну за два роки, що минули з дня призначення його складу, проте це не був класичний звіт уряду. Про це із залу засідань Верховної Ради повідомляє кореспондент LIGA.net.

Відповідаючи на питання депутата від Самопомочі Тетяни Острикової, чи є його промова звітом Кабміну, Гройсман нагадав, що звіт було презентовано ще 15 лютого, після чого подано в парламент. Прем'єр запевнив, що уряд "готовий відзвітувати в будь-який момент і в будь-якій аудиторії".

Раніше комітет з питань економічної політики відклав на червень розгляд звіту Кабміну, а спікер Андрій Парубий заявив, що без рішення комітету Рада звіт не може розглянути.

Після звіту депутати повинні прийняти постанову з приводу оцінки роботи Кабміну, і якщо її визнають незадовільною, Рада може висловити недовіру прем'єру або уряду. Резолюція недовіри тягне за собою відставку Кабміну.

За інформацією джерел LIGA.net в парламенті, класичний звіт з подальшим голосуванням відкладається, щоб "не дестабілізувати ситуацію і не давати привід для спекуляцій з приводу відставки уряду".

Читайте аналітику: Борги треба віддавати. Що відбувається між Порошенком і Гройсманом

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих