RU

Гройсман про "дефолт Коломойського": Постраждають рядові українці

27.05.2019, 13:46
Гройсман про
Владимир Гройсман (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Навіть обговорення можливого дефолту шкодить економіці України і пересічним громадянам. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман  у відповідь на пораду олігарха Ігоря Коломойського президенту Володимиру Зеленському не платити по зовнішніх боргах і вчинити як Греція, передає прес-служба Кабміну.

"Вважаю, що навіть розмови про це (невиконання зобов'язань за кредитами, - ред.) не додають стабільності", - заявив він, зазначивши, що зараз на бюджет України тиснуть борги минулих періодів. "Наше завдання - сумлінно обслуговувати борги, займатися тим, щоб економіка росла", - додав прем'єр.

Гройсман сказав, що важливо зберегти репутацію відповідальної країни.

"А неплатежі - це глобальна криза і повернення в 90-і роки минулого століття. Для українців криз вже досить. Від будь-яких дефолтів в першу чергу постраждають пересічні українці", - резюмував він.

В інтерв'ю Financial Times  мільярдер Ігор Коломойський, який повернувся в Україну після обрання президентом  Зеленського, порадив тому оголосити дефолт, щоб ЄС і США списали країні борги. Новий глава президентської партії  Слуга народу виступив проти ідеї Коломойського.

20 травня Гройсман заявив, що йде у відставку. Пізніше він підтвердив намір брати участь в парламентських виборах, оголосив про створення своєї партії і сказав, чи об'єднається Порошенком.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини