RU

Грошове питання. Ющенко запросив до себе губернаторів

16.12.2008, 09:43

Сьогодні Президент України Віктор Ющенко проведе нараду з головами обласних державних адміністрацій. Мова піде про заборгованість із виплат зарплат в регіонах і критичний стан виконання загальнонаціональних програм.

"Глава держави вже висловлював занепокоєння з приводу накопичення бюджетної заборгованості. У листі до уряду він констатував, що Кабінет Міністрів вивів з-під контролю це соціально важливе питання і не вживає дієвих заходів для його вирішення", - повідомила вчора прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова, коментуючи завдання майбутньої наради.

Президент чекає, що учасники наради разом з експертами знайдуть рішення, які дозволять мінімізувати вплив економічної кризи безпосередньо на громадян України. Крім того, під час зустрічі з губернаторами буде обговорюватися проблема масового відключення від теплопостачання, попередження про які зараз надходять з усіх регіонів України.

Нагадаємо, станом на 1 листопада цього року заборгованість із виплат зарплат в Україні становила 1 млрд. 043 млн. 622 тис. грн. Найбільші темпи зростання заборгованості зафіксовано у Донецькій, Луганській і Харківській областях.

Фінансова криза: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини