RU

Громадське ТБ почало мовлення на Першому національному

26.02.2014, 10:41
Громадське ТБ почало мовлення на Першому національному - Фото
b194a5ce4c987ccb9091ab6363e76bbb.jpg
Громадське ТБ повідомляє про надання на безоплатній основі можливості Національної телекомпанії України транслювати свої інформаційно-громадські програми.

На Першому національному блоки Громадського ТБ виходитимуть з 10:00 до 12:00, з 15:00 до 17:00 і з 19:00 до 21:00, без врізки в них реклами, із збереженням маркування, титрування і без зміни змістовної частини.

Підставою для такого рішення стало, як зазначає Громадське ТБ, розуміння важливої ​​місії суспільного мовлення для становлення громадянського суспільства та сталого розвитку країни. Виробництво програм і надалі відбувається на власній технічній базі.

Водночас, головний редактор Еспресо.TV Вадим Денисенко заявив, що стурбований тим, що їм не надходять пропозиції від НТКУ. "Ми вважаємо, що процес створення громадського, суспільного мовлення на Першому національному каналі повинен бути прозорим і відкритим. Ми відкриті до співпраці і сподіваємося, що вона почнеться найближчим часом", - зазначив Денисенко, заяву якого розміщено на сайті телеканалу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини