RU

Громадська рада Інтера не фінансується Соросом, - Сюмар

10.12.2012, 11:14
Громадська рада Інтера не фінансується Соросом, - Сюмар - Фото
Вікторія Сюмар (фото - персональна сторінка на facebook.com)
"Створення громадської ради при телеканалі Інтер - ініціатива керівництва каналу, приклад конструктивного діалогу ЗМІ та громадськості. Акціонери Інтера хочуть чути голос громадськості, готові проводити спільні засідання, реагувати на критику і дотримуватися стандартів чесної журналістики", - прокоментувала для ЛІГАБізнесІнформ створення громадської ради один з його членів, виконавчий директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар.

Реагуючи на іроничний коментар новообраного народного депутата, екс-генпродюсера телеканалу TBi Миколи Княжицького, що засумнівався в об'єктивності та незаангажованості створюваного ради, Сюмар заявила, що Княжицький її здивував і шокував. "Мене шокують і дивують спроби монополізувати право на правду, Княжицький попросту на біле говорить чорне, намагаючись утвердити суспільство на думці, що в Україні може бути тільки однин чесний телеканал", - говорить Сюмар.

Вона звертає увагу на те, участь у проекті фонду Відродження буде обмежуватися забезпеченням приїзду в Україну іноземних членів Громадської ради. "Фонд Відродження не буде фінансувати Громадська рада, так як громадські ради взагалі не фінансуються, її члени працюють на громадських засадах", - підкреслила Сюмар. Особливу увагу Сюмар звертає на те, що фонд Відродження - це українська організація, рішення в якій приймає незалежне Правління, а не Джордж Сорос.

Нагадаємо, в п'ятницю 7 грудня повідомлялося, що телеканал Інтер за участю фонду Відродження створює незалежну Громадську раду, яка буде спостерігати за дотриманням стандартів журналістики.

"Метою створення Громадської ради є спостереження за дотриманням міжнародних стандартів журналістики і систематична публічна оцінка збалансованості подачі політичної, економічної і соціально значущої інформації телеканалом Інтер. Рада буде сприяти розвитку нових суспільно важливих форматів мовлення на телеканалі і співпраці представників вітчизняного та європейського інформаційного мовлення", - йдеться в повідомленні Відродження.

Відзначимо, що телеканал Інтер входить у найбільшу українську медіа-групу UA Inter Mediа Group, звану в ЗМІ бізнес-імперією першого віце-прем'єр-міністра Валерія Хорошковського.

Досьє на Вікторію Сюмар
Досьє на Валерія Хорошковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини