RU

Громадські організації чекають від Януковича відмашки на розпуск Ради

14.10.2011, 14:22

Учасники Форуму громадських організацій чекають від президента України Віктора Януковича відповіді на питання, чи гарантує він народу України як єдиному носію влади право відкликати своїх представників з Верховної Ради. Про це заявив, виступаючи на форумі, перший заступник голови організації "Ніхто крім нас" Борис Новожилов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на форумі було прийнято рішення направити лист президенту України. Листом учасники форуму інформують главу держави про те, що, керуючись статтею 5 Конституції України, вони ухвалили рішення про розпуск Верховної Ради VI скликання і невідкладне проведення виборів народних депутатів.

"Право на відкликання влади є невід'ємним атрибутом будь-якої демократичної республіки. Для цього громадянам не потрібні жодні підстави, достатньо їх волі. Саме тому ми не будемо перераховувати в цьому зверненні ті сотні причин, з яких Верховна Рада Україна втратила суспільне визнання, а відповідно і мандат народної довіри. Єдина мета нашого звернення – отримати від Вас як гаранта Конституції відповідь: чи гарантуєте Ви право народу України як єдиному носію державної влади на відкликання своїх представників", - сказано в листі.

Нагадаємо, раніше була зроблена спроба обшуку в квартирі лідера організації "Ніхто крім нас" Олександра Ковальова, але виявилося, що документи на обшук оформлені з помилками. Пізніше заступник прокурора Києва В'ячеслав Трунов заявив, що оперативно-слідчі дії податкової міліції в офісі організації воїнів-афганців проводилися через помилку оперативників - податківці помилилися адресою.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини