RU

Гризлов констатував поліпшення українсько-російських відносин

28.10.2010, 09:50
Гризлов констатував поліпшення українсько-російських відносин - Фото
48faf3be0b671bb21ad33ee33a740639.jpg

Гризлов констатував поліпшення українсько-російських відносин
Між Росією і Україною налагоджується конструктивний робочий діалог, відкриті реальні перспективи партнерства. Про це заявив голова вищої ради партії "Єдина Росія", голова Державної Думи РФ Борис Гризлов (на фото), коментуючи підсумки зустрічі з головою Верховної Ради України Володимиром Литвином.

Як повідомляє прес-служба "Єдиної Росії", Б.Гризлов зазначив: "Із задоволенням відзначаю позитивну динаміку в наших двосторонніх зв'язках, зокрема міжпарламентська взаємодія. Налагоджується конструктивний робочий діалог, відкриті реальні перспективи партнерства. Якісна зміна характеру міждержавного діалогу Москви і Києва зумовлена не тільки "перезавантаженням" російсько-українського економічного співробітництва, але й великими переміщеннями в гуманітарному вимірюванні зовнішньої і внутрішньої політики України".

За його словами, сильний імпульс зміцненню міжрегіональних і прикордонних зв'язків додав міжрегіональний форум у Геленджику в жовтні цього року за участю президентів Росії і України. "Потрібно також активно заохочувати співпрацю регіонів Росії і України у науково-освітній, інформаційній і міграційній сферах", - додав Б. Гризлов.

Також глава Держдуми Росії відзначив позитивну динаміку торгово-економічних зв'язків, нагадавши, що у січні-липні 2010 року товарообіг збільшився майже вдвічі і становив близько $19 млрд. Динаміка торгівлі з Україною значно випереджає темпи Зростання зовнішньоторговельного обігу Росії загалом.

Борис Гризлов: довідка та добірка новин>>>
Володимир Литвин: біографія та добірка новин >>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини